#30 Ich noce - seria


czyli miłość w trasie 

Muzyka metalowa, seksowni faceci, światowe tournée, pożądanie, miłość, sex i humor - to wszystko w serii "ich noce" i... nic poza tym.

"Jeśli naprawdę chcesz realizować marzenia, musisz cierpieć, bo dzięki temu będą coś znaczyły, gdy dotrzesz na szczyt."

Od kiedy książki erotyczne przestały być tematem tabu, spotykam coraz więcej historii tylko o jednym, które są pozbawione jakiejkolwiek fabuły. Tu też nie będę rozpisywać się na ten temat, ponieważ praktycznie jej nie ma. Tak naprawdę to tylko sceny łóżkowe przeplatane z krótkimi dialogami. 

"Eric wyciągnął pałeczkę z wewnętrznej kieszeni skórzanej kamizeli i przyłożył ją w poprzek piersi jak miecz. 

-Będę strzegł tego domostwa, pani, i pokonam wszystkich, którzy ośmielą się 
wtargnąć. - Udał, że dźga wokalistę zaimprowizowanym orężem. - Precz, plugawa bestio. 
- Mając takiego rycerza, lepiej zamknij drzwi na klucz."


Przez pierwszą książkę z tej serii aż sama poczułam się brudna i nie dziwię się, że w pewnej chwili sama bohaterka tak się poczuła. Chyba bardziej perwersyjnego erotyku bez zahamowań nie czytałam. Jeśli uważasz, że Grey był mocny, to ta pozycja na sto procent nie jest dla ciebie. Omiń  "Za sceną" i od razu przejdź do kolejnej części. "Ostra gra" jest na pewno spokojniejsza, co nie oznacza, że mniej w niej scen erotycznych.  Książki mają w sobie niezliczoną dozę humoru. Jest zabawnie, gorąco i... stymulująco i chyba o to chodzi. Choć nie są to najwyższe loty i seria nie należy do tych "grzecznych" to pod pewnym względem ma w sobie jakąś wartość. Historie każdego z członków kapeli na pewno nie są puste. Każdy z nich ma problemy, z którymi musi się zmierzyć. Każdy z nich ma tak naprawdę dwie twarze. Każdy z nich to połączenie szalonego rockmena, twardziela na pokaz z ciepłym i prawdziwie wartościowym kochankiem. 


"Bolało już samo patrzenie na nią. Bolało też kiedy jej nie widział. Bolało,kiedy o niej myślał. I kiedy starał się nie myśleć. Ale co było trudniejsze,żyć bez niej czy z nią?"


Seria Ich noce :

1.Za sceną  
2.Ostra gra  
3. Gorący rytm 

4. Mocne uderzenie

5. Double time
6.1.Mocniejsze uderzenie
6.2.Ostrzejsza gra
„- Jestem doktorem kutasologii.
- Czy to tytuł honorowy?"


Pewnie, jak już zauważyliście po cytatach, mężczyźni z tych książek mają strasznie pokręcone poczucie humoru. Są prymitywni (tak jak przez to książki), jak jacyś jaskiniowcy, ale właśnie to nadaje im charakteru. Kurdę. Jak widzicie, strasznie się tu plątam. Wynajduję wady, a potem, jako kontrargument, dodaje coś pozytywnego. Jest chyba tak dlatego, że seria naprawdę by mnie się spodobała, gdyby tylko mniej w niej było seksu.


- Boże wyglądam gównianie. 
- Ja tam nie widzę różnicy.

Brian uniósł 3 środkowe palce prawej dłoni.
- Czytaj między wierszami, palancie."

Nie wiem czy z czystym sercem mogę polecić te historie. Na sto procent nie są dla każdego czytelnika. Większość książek opiera się głównie na seksie i przez to już w połowie ma się ich dość. Jest tego za dużo. To po prostu... erotyk. Pod żadną inną grupę tego nie podciągniesz - nawet nie pod romans. Dziewczyna o papierowym sercu...

Komentarze

Prześlij komentarz